BİZ KİMİZ?

2012 yılında günümüzden daha geniş bir alanda yayıncılık faaliyetlerine başlayan RSS Interactive, 2014 yılında “Türkiye’nin Para Portalı” olma mottosuyla yayıncılık hizmetlerini Paratic.com çatısı altında toplamıştır. Yatırım, girişimcilik, kişisel gelişim, kişisel finans, yaşam ve sektörel kategorilerinde Türkiye’nin kapsamlı finans portalı olmayı amaç edinmiştir.

Bu vizyonla 2018 yılında Piyasa.Paratic.com üzerinden finansal piyasalara dair geniş bir perspektiften canlı veriler ve grafikler sunmaya başlamıştır. Hesaplama.Paratic.com ile son kullanıcı dostu hesaplama araçlarını kullanıma sunmuş,Paratic.com üzerinden ise içeriklerine ek olarak borsa, iş dünyası ve ekonomik gündem üzerine habercilik yayınına başlamıştır.

2020 yılında kullanıma sunulan, yatırımcı dostu araçlar ile donatılmış “Paratic Piyasalar” mobil uygulaması 2024 yılı itibariyle 250 Bin; 2023’te yayınlanan “Paratic Haber” mobil uygulaması ise 25 Bin üzerinde tekil kullanıcıya ulaşmıştır.

Kendi yazılımlarımızı geliştirmenin verdiği esneklik ile sizler için etkili çözümler tasarlamakta, bir yandan da yeni medya anlayışına uygun olarak mevcut sosyal medya kanalları aracılığıyla da çok yönlü bir yayıncılık yapmaktayız.

Paratic markası 2023 yılında web siteleri kanalıyla 4 Milyon üzerinde tekil kullanıcıya erişirken; RSS Interactive eğitim, finansal ihtiyaçlar ve haber kategorilerindeki mobil uygulamalarıyla bugüne kadar 1 Milyon üzerinde tekil indirme elde etmiş durumdadır.

Siz değerli kullanıcılarımızdan aldığımız motivasyon ve bilgi birikimi ile ilk günkü amacımız doğrultusunda, değişen gereksinimlere ayak uydurarak gelişmeye devam  etmekteyiz.

who_are_we
© 2024 Tüm hakları saklıdır.

RSS.com.tr, bir "RSS Interactive Bilişim Tic. Ltd. Şti." iştirakidir.